O NAS

Chronimy i rozwijamy wizerunek w Internecie

Jesteśmy Zespołem Specjalistów

Good Opinion specjalizuje się w zakresie zarządzania reputacją w Internecie. Przez lata nasi specjaliści wspierali najróżniejsze marki w procesie budowania wizerunku. Działaliśmy na rzecz dopiero wchodzących na rynek firm jak i tych posiadających grono oddanych klientów. Techniki buzz marketingu były przez nas doskonalone w trakcie realizacji licznych projektów dla klientów działających w najróżniejszych branżach. Nieustannie się rozwijamy, czerpiemy z własnych doświadczeń i staramy się szybko wykorzystywać obecne trendy.

Nasza Misja

Good Opinion zostało powołane w celu odpowiedzi na obecnie panujące rynkowe trendy i potrzeby w marketingu. Na pewno do jednej z nich można zaliczyć proces zarządzania opinią w Internecie. Powstaje ona poprzez styczność klienta z wizytówkami Google. Konsument może swoje procesy zakupowe oprzeć o to co przeczyta, a nawet ma możliwość wyrażania własnego zdania. Good Opinion wykorzystuje autorskie metody ochrony wizerunku i wdraża procesy antykryzysowe, które mogą powstać na bazie negatywnych opinii.

AUTORSKIE ROZWIĄZANIA, UCZCIWOŚĆ W RELACJACH

Sposób naszych działań jest oparty na autorskim systemie monitorowania wizytówek oraz profesjonalnym podejściu
do naszej pracy – jedno konto nie pracuje na rzecz wielu marek lub nie obsługujemy konkurencyjnych firm w jednym mieście. Wszystkie uznawane przez nas zasady mają przede wszystkim chronić Twoją reputację w Internecie

PO ROZPOCZĘCIU WSPÓŁPRACY ZAPEWNIAMY

Stałe Monitorowanie Recenzji I Ich Średniej Ocen
Comiesięczne, Szczegółowe Raportowanie
Sprawne Reagowanie Na Negatywne Wpisy
Pełną Opiekę, Stały Kontakt i Bezpieczeństwo
Stałe Podnoszenie Średniej Oceny Opinii Oraz Ich Ilość
Poprawę Wizerunku Firmy

DZIAŁAJ WSZECHSTRONNIE

Główną misją Good Opinion jest przede wszystkim zarządzanie reputacją w Internecie. Jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to jedynie element składowy w procesie pozyskiwania klienta. W związku z tym, oferujemy łączenie naszych usług z innymi dobrze znanymi kanałami.
Google Ads – wcześniej znany jako system reklamowy Google AdWords. Kampania sponsorowana w wyszukiwarce może okazać się Twoim niezastąpionym sprzymierzeńcem.
Facebook Ads – wykorzystaj siłę Social Mediów do osiągnięcia swoich celów biznesowych.
Pozycjonowanie organiczne i optymalizacja strony – zadbaj o wysokie pozycje swojej witryny w wyszukiwarce internetowej pod frazy najbardziej opisujące Twoją działalność.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych możliwościach, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. W trakcie przyjaznej rozmowy lub korespondencji mailowej o wiele szerzej porozmawiamy o naszych usługach i Twoich potrzebach!